POUŤ JE PŘEDEVŠÍM CESTA K SOBĚ SAMÉMU

Pouť nemusí být jen do Santiága de Compostela. Ale může to být také týdenní pouť po České Republice. Poutí může být i odpolední cesta k rodičům. Je to jen otázka přístupu k pouti. Někdy se také říká, být poutník je jen stavem mysli.

Pouť pro mě znamená cestu. Je to cesta někam. Ale také cesta sám k sobě a do sebe. Možnost strávit čas sám se sebou a být odkázaný pouze na sebe.

Považuji pouť za úžasný seberozvojový nástroj.

Poté co jsem v květnu skončil v práci a naskytl se příhodný čas vyrazit na ni.
Na této stránce najdete mé vlastní zkušenosti s poutí a zkušenosti, které jsem si z ní odnesl.

Obecné informace k poutím

Jak si vybrat správný cíl pro pouť. Jaké jsou zásady pro pouť. Co si vzít na pouť za vybavení a co sebou naopak zbytečně nenosit.

Zážitky a zápisky z poutě

Veškeré informace jsou mé osobní zážitky zapsané tak jak jsem je cítil v okamžik psaní. S odstupem času bych některé věci přehodnotil, ale pro autenticitu je nechávám beze změny.

Pouť do Chlumu Svaté Máří II

Pouť do Chlumu Svaté Máří II

Druhá část povídání o pouti do Chlumu Svaté Máří. Jaké to je, když se člověk naladí na cestu a pouť se stane stavem mysli. Jaký je Chlum Svaté Máří a proč pouť není o cíli, ale o cestě. Den 5 - Cesta krajinou mého srdce Dnes byl odpočinkový den. Venku bylo obrovské...

Pouť do Chlumu Svaté Máří I

Pouť do Chlumu Svaté Máří I

První část povídání o pouti do Chlumu Svaté Máří. Jaké jsou první dojmy z toho být poutník na cestě. Den 1 - Vyrážím na pouť z Prahy Rozloučil jsem se s manželkou, odvedl syna do školi a vyrazil jsem. Nikam jsem nepopojížděl autobusem, ani autem. Bylo pro mě silným...

Pokud potřebujete další informace k pouti, vyplňte kontaktní formulář.
Rád poradím.

Kontaktní formulář

4 + 3 =