O mně

MOU VIZÍ je spojovat, na první pohled,  nesourodé věci a tím rozšiřovat lidem obzory.

Cestovatel, marketér, inovátor, šaman, manžel, otec, syn, poutník…

Moje cesta

Snažím se spojovat různé světy

ROLE INOVÁTORSKÁ

Mám více než patnáctileté zkušenosti z marketingu a prodeje ve velkých firmách. Působil jsem ve firmách, které jsou největšími hráči na českém trhu. Jedná se o společnosti jako O2 a GE Money Bank. Mám za sebou mnoho akcí na zvýšení prodejů internetu na doma, běžných účtů nebo i půjček. Vždy se jednalo o kombinaci správné propozice, aktivní komunikace a znalosti zákazníka, správného nastavení prodejního přístupu. Z pravidla bylo výsledkem navýšení prodejů o desítky procent.

ROLE SPIRITUÁLNÍ
Jak se vyvíjela má kariéra v minulosti, vyvíjí se i teď. Jasně si uvědomuji ten první pocit “stojí to za to? Je skutečně uspokojení z nárůstu prodejů, často zprostředkované jako číslo v Excelu, to za čím je potřeba se honit?”. A postupně se vkrádala myšlenka, která je velmi základní, ale při tom může mít dalekosáhlé důsledky. Jak to pomáhá společenství (lidem, přírodě)?
Ta myšlenka mě dovedla k tomu, že jsem se začal učit a studovat. A to hodně. Nejednalo se o prodejní dovednosti, ale o učení jak žít lepší život, jak pomáhat ostatním lidem v jejich rozvoji (a pomoci rozvíjet i přes to, že růst někdy bolí). Toto mé učení ještě neskončilo a vlastně ani nemůže skončit, je to učení na celý život. Díky tomuto učení aktivně a vědomě cestuji, uvědomuji si, jak je důležitá rodina a jak jsem důležitý pro syna, kterého vychovávám. A především se snažím žít TADY A TEĎ, což je základní stavební kámen k tomu být šťastný.

ROLE POMOCNÁ
Jedna indiánská moudrost říká, že každá duše má svůj sen neboli poslání proč se rodí na tento svět. Ten sen je pokaždé jiný, ale jedna věc jej spojuje a to je pomoc společenství nejenom lidskému.  Jak jen mohu, snažím se pomáhat začínajícím projektům v nekomerční i komerční oblasti nebo třeba sdílením tipů na zajímavé aktivity v sekci Osobní rozvoj.

Kontakty

Telefon: 720 757 424

Mail: okarban@seznam.cz