Chcete dosáhnout svých cílů a splnit si přání?

Vision Board

Pro šťastnější a spokojenější život

Vstupujete do nového roku nebo nové životní etapy?

Vision Board pomůže splnit Vaše sny.

 

01

Co je Vision Board

Je to vizuální prezentace věcí, cílů a přání, které si ve svém životě přejete. Je možné jej dělat na začátku kalendářního roku nebo když vstupujete do nějakého významného životního období (svatba, nová práce, stěhování atd.).

02

Jak funguje

Vision Board Vám pomůže zaměřit pozornost na věci a cíle, po kterých skutečně toužíte. Pracuje s Vaším podvědomím, takže cíle se plní jednodušeji. A v neposlední řadě podporuje “Zákon přitažlivosti“.

03

Jak jej udělat

Tvorba Vision Boardu je jednoduchá, zábavná a příjemná. Přesto je několik kroků nutných k tomu, aby fungoval. Proto jsem postup přípravy zpracoval do jednoduchého minikurzu, která je zdarma.

Mini-kurz

Praktický mini-kurz jak vytvořit fungující Vision Board

Co se v praktickém návodu dozvíte?

Jak udělat Vision Board, tak aby skutečně fungoval

?

Co a proč blokuje splnění vašich přání

Proč má být součástí Vision Boardu Vizualizace

Jak zapojit své Vnitřní dítě, tak ať Vám dodává energii

Jak formulovat svá přání, aby se skutečně splnila

Jak transformovat přání ve skutečnost

Mini-kurz

Vyberte si ze dvou variant mini-kurzu

Obě varianty jsou volně k dispozici a zdarma.

Krátká verze

Všechny informace dostanete v jednom mailu. Doba přípravy Vison Boardu zabere cca 2-3 hodiny. Doporučuji klidný prostor, kde Vás nebude nikdo rušit.

Dlouhá verze

Každý krok dostanete samostatně v jednom mailu. Ideální pokud chcete jít více do hloubky. Každý krok zabere cca 30 minut. V průběhu dne je možné konkrétní krok doplňovat.

Skutečně je kurz zdarma? ANO!

Protože se neživím tvorbou tohoto kurzu, vytvořil jsem jej ve volném čase a zcela zdarma. Veškeré informace z tohoto kurzu jsou volně k použití a šíření. Můžete s nimi naložit dle vaší vůle.
Na druhou stranu, pokud Vám kurz přinesl prospěch, můžete podpořit kolování energie a ocenit a energii, kterou jsem vložil do jeho přípravy, adekvátně tomu co vám přinesl.
Může se jednat o protihodnotu ve formě peněz, vlastních služeb, zajímavých produktů a informací. Po předchozí dohodě se může jednat o poskytnutí těchto věcí jiným lidem, kteří tyto věci potřebují více než já.

Pokud se rozhodnete pro protihodnotu formou peněz, číslo účtu je 1061330016/3030. Jinak mě kontaktujte na mailu hooponopono@ondrejkarban.cz

O kurzu

Proč vznikl tento minikurz?

Kurz vznikl ze dvou důvodů. Ten první je jednoduchý – protože Vision Board funguje a mám s ním dobré zkušenosti. Druhým důvodem je, že často bývají návody na Vision Boardy tak zjednodušeny až jsem přesvědčený, že nemohou moc fungovat. Často tyto návody bývají jednoduché – řekně te si, co chcete, to si vystřihněte, nalepte na papír a ono se Vám to samo splní. Moc či spíše vůbec nepracují s psychologií člověka, jak funguje podvědomí, s tím jak si správně přát (nakonec jedno indiánské příslový říká “Dávej si pozor na to, co si přeješ. Ono se Ti to nedej bože může splnit”), ani s tím, že přáním a štěstí je potřeba jít naproti a jak.

A právě na toto se v mini-kurzu zaměřuji. Vědět kde se právě nacházíte, co si skutečně přejete a jak přání formulovat, jak vytvořit VB a v neposlední řadě. jak vykročit štěstí naproti, ať se Vaše přání co nejdříve splní.

Ondra Karban

P.S. mrkněte na kurz Ho´oponopono  – havajská metoda pro šťastnější a spokojenější život. Která může dobře podpořit Vaše kroky po vytvoření VB.

 

Citát

Nikdy neztrácejte naději.

Vždycky tam je.

 

Pravděpodobně nastanou chvíle, kdy každého z nás přepadnou chmury. Radost ze života zahalí mlha a ponurost. Je to ale dočasný stav. Tak jako každá mlha jednou odejde, i tak odejdou chmury z našeho života.

Co však dělat v ten okamžik, kdy je mlha okolo Vás? Vlastně je to jednoduché. Neztrácejme naději. To že nevidíme sluníčku za příkrovem mlhy neznamená že tam není. Třeba stačí jen vyjít kousek výše a budeme nad mlhou. Jindy zase chvíli počkat a mlha sama odejde. 

A navíc bez těch chvil, kdy je všude okolo nás mlha, jak bychom se pak radovali z okamžiků, kdy se opět objeví paprsky slunce?

A stejné je to i s Vision Boardem. V průběhu roku zcela jistě nastanou období stagnace a únavy. Je to přirozené. Ale Vision Board Vám pomůže projít tímto obdobím.

Máte cokoliv na srdci či v mysli?